NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

FİRMANIZIN İNTERNET DÜNYASINDA ÖNE ÇIKMASI İÇİN; SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİ, BİZİM HAYAL GÜCÜMÜZ VE TECRÜBEMİZ İLE BİRLEŞTİRİP SİZİ SEKTÖRÜNÜZDEKİ RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNE TAŞIMAKTAYIZ…

Türkçe Yönetim Panelli-Tüm Cihazlara Uyumlu-Teknolojik-Profesyonel

Özel Kodla Yazılmış, Yaratıcı Logo ve Alan adı ile uyumlu Web Tasarımlar İle Rakiplerinizden BİR ADIM ÖNDE OLUN...

Profesyonel alıcıların %70'i bir tedarikçiyle bağlantı kurmadan önce, İnternet'te Araştırma yaparak kararlarını verirler.

Dolayısıyla,İnternet; İşletmeniz hakkında hedeflemiş olduğunuz uluslararası pazardaki müşterilerinize doğru bilgiyi iyi bir İnternet Sitesiyle vermeniz gereken bir yerdir.

İnternet sitenizin Dünya’da bulunabilmesi için iyi özelliklere sahip olmalısınız.

Özellik 1- Grid Layouts (web iskelet yapısı) Kullanımı,

Özellik 2- Tasarımların özgün olması,

Özellik 3-Sadelik ve Renk Uyumu,

Özellik 4- Kullanıcı dostu arayüz (tema) tasarımı,

Özellik 5- SEO uyumlu olması ulaşılabilirlik,

Özellik 6- Anahtar kelime seçimi,

Özellik 7- Hızlı Açılma,

Özellik 8- Mobil Uyumluluk (Responsive Dizayn),

Özellik 9- Özgün İçerik.

İyi Bir İnternet Sitesinin İşletmenize Avantajları;

Avantaj 1- İşletmenizin Uluslararası pazarda güven ve itibar kazanması için iyi bir web sitesine sahip olması gereken ilk aşamadır. Firmanızı daha güvenilir, profesyonel bir işletme görünüme kavuşturacaktır.

Avantaj 2- İyi bir İnternet sitesi sayesinde, sadece bulunduğunuz lokasyonda değil ülkenizin ve dünyanın her bölgesinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak, daha fazla kişiye ulaşacak ve dolayısıyla uluslararası pazardaki satış payınız artacaktır.

Avantaj 3- Bir afiş-broşür bastırıp dağıtarak, bastırdığınız adet kadar sınırlı sayıda müşteriye ulaşabilirsiniz. Günümüzde 7'den 70'e herkesin elinde bir akıllı telefon-tablet ve bilgisayar bulunmakta. Bu sebeple Sahip olduğunuz iyi bir internet sitesi ile 7/24 ticari faaliyetlerinizi (Firmanızı–Ürünlerinizi) sayısız müşterilere tanıtma ve ulaştırma şansına sahip olabilirsiniz. Bu sebeple uygun maliyetle yapılabilecek en iyi reklam avantajı sağlar.

Avantaj 4- Araştırmalar gösteriyor ki internet'te görünür olmak, müşterilerin kararları üzerinde büyük etki yaratıyor.

Örneğin ; Bir ürün alacaksanız, seçiminizde neye dikkat edersiniz?

Size, Öncelikle; Adını daha önce duyduğunuz işletmelerin ürünlerini almak daha çok güven verir. Görsel Dijital ortamda artan pozitif marka farkındalığı Dünyada firmanızın bilinirliğini arttırarak firmanızın  markalaşma değerini ve satışlarınızın artmasına avantaj sağlar.

Avantaj 5- İnternet sitenizi inceleyen ziyaretçileriniz e-mail, telefon, fax ve adres gibi bilgilerinize kolayca ulaşır ve sizin işletmenizle iletişime geçer. Kolay İletişim Sağlar, Müşteri Kazanırsınız.

Firmanızın en iyi internet sitesine sahip olması ve uluslararası pazarda yerini almasını sağlamak için Nacar medya ve Tradeey ortaklığı hizmetinizdedir.

www.webmarkalar.com internet sitenizi analiz eder ve internette  görünürlüğünüzü arttırmak için sizinle birlikte çalışır. 

Son yıllarda ihracatlarını artıran firmalar, ekonomideki yavaşlamayı en az yaşayan ve ekonomik krizi en iyi şartlarda atlatan firmalar olmuştur. İhracat yapmak için Kobi’ler internette bulunmalı, İnternette bulunabilmek için bazı temel ve vazgeçilmez şartları yerine getirmesi gerekir.

a-) Arama motorlarından iyi referans alınmalı,

b-) Arama sonuç sayfalarında iyi konumlandırılmalı,

c-) Doğru zamanda, doğru insanlar tarafından bulunmalıdır.

Bu sebeple WEB MARKALAR

www.webmarkalar.com www.tradeey.com  ortaklığı 

Uluslararası pazarda, Kobi'ler- Büyük Şirketler ve (KiK) Kamu İktisadi Kuruluşları için vazgeçilmez bir ticari bağlantı kapısına en üst paketten ücretsiz üyelik sağlar.